Dla jak najdłuższego zachowania młodego wyglądu a także urody kobiety już od dawien dawna wykorzystywały różne zarówno bardziej jak i mniej dobre metody.

W dzisiejszych czasach rynek branży kosmetycznej umacnia rzesza naukowców, którzy w zaciszu własnych pracowni usiłują wykonać „cudowny eliksir młodości” . Lata starań zaowocowały nie tylko odkryciem powodu dlaczego nasza skóra ulega starzeniu ale także preparatów w składzie, których zamknięte są aktywne składniki hamujące proces starzenia się skóry oraz likwidujące w szybki sposób zmarszczki.

Impreskin

Impreskin

Środek przywracający blask i młodość skórze, jak również likwidujący oznaki starzenia się.

Impreskin działanie

Klinicznie przetestowana mieszanka opierająca się wyłącznie na naturalnych jak również bezpiecznych kładnikach, które regenerują głębokie warstwy skóry. Większa produkcja kolagenu powoduje ,że zmarszczki są spłycone a dodatkowo poprawę rys twarzy i napięcia skóry. Impreskin to środek, którego czynne składniki odżywcze uwalniane są stopniowo, dzięki temu działa przez całą dobę.

Impreskin składniki

D-alpha-tocopherol

Regeneruje warstwy naskórka i struktury błon komórkowych. Chroni przed zniszczeniem warstwę lipidową naskórka, dzięki czemu twarz staje się wspaniale wygładzona.

Hydrolizowany kolagen

Stymuluje odnowę naskórka i przywraca skórze równowagę fizjologiczną. Jego wpływ na poprawę jakości skóry

Kwas L-askorbinowy

Stymuluje biosyntezę kolagenu, którego zawartość zmniejsza się systematycznie z wiekiem, dzięki czemu występuje poprawa stabilności tkanki łącznej.

Witamina K

Wpływa na poprawę kondycji naczyń krwionośnych

Flawonoidy

Wzmacniają i uelastyczniają

Impreskin

Impreskin wskazania

Stworzy dla kobiet między 35 a 65 rokiem życia do stosowania jako lifting naturalny.

Niweluje oznaki starzenia się skóry takie jak:

zmarszczki mimiczne

wiotka skóra

worki pod oczami

plamy starcze

Impreskin dawkowanie i cena

Preparat należy przyjmować dwa razy dziennie po jednej tabletce. Aby uzyskać optymalne rezultaty należy stosować przynajmniej przez okres 3 miesięcy. Impreskin cena sugerowana przez producenta wynosi 149 zł.

Impreskin efekty

Skóra młodsza nawet o 91, 5 %

Wygładzenie i poprawa napięcia skóry nawet o 86%

Mniejsza liczba zmarszczek o 89 %

W walce z upływającym czasem, który odciska się na naszej twarzy skuteczne są także kosmetyki z kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy to tak samo jak kolagen naturalny składnik tkanek samoistnie wytwarzany przez organizm. Niestety i w jego przypadku wraz z upływem lat zanika zdolność regeneracji jego cząsteczek co sprawia, że zaledwie w wieku czterdziestu lat pozostaje jedynie pięćdziesiąt procent jego zasobów. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym pozyskiwanym z tkanek zwierzęcych to skuteczny sposób nie tylko na zahamowanie procesu starzenia się jak i jego odwrócenia. Kuracja z zastosowaniem dobrej jakości substancji w składzie, których znajduje się ten aktywny składnik sprawia, że skóra staje się gładsza a zmarszczki dużo mniej widoczne.

PremiumCollagen5000 Najlepszy kolagen morski

naturalny kolagen morski

PremiumCollagen5000 to suplement diety który zalecają internauci. Skierowany dla osób, które chcą w jak najlepszy sposób zadbać o stan swojej skóry, włosów a także paznokci. W składzie tego suplementu znajdziesz najwyższej jakości kolagen, pozyskiwany z ryb morskich oraz witaminę C.

Najlepszy kolagen na zmarszczki >> ZOBACZ